Kompresorový olej, obrábacie kvapaliny, 

 

oleje a mazivá, plastové nádrže a ešte omnoho viac nájdete na našich stránkach, ktoré Vám radi predstavujeme:

 Naše 15 ročné skúsenosti v práci v medzinárodnej spoločnosti v oblasti petrochemických produktov sme sa rozhodli od roku 2008 zabezpečovať samostatne prostredníctvom našej spoločnosti. Pre široký okruh pravidelných zákazníkov sme pripravení poskytnúť kvalitné a spoľahlivé veľkoobchodné dodávky produktov a služieb. Rozhodli sme sa stavať na svojich skúsenostiach, osvedčených dodávateľoch a predovšetkým na osobnom kontakte s našimi zákazníkmi. Viac sa dozviete v článku o nás.

Na jar roku 2010 sme sa stali distribútorom rakúskej spoločnosti Lang Chemie, z ich produkcie sa venujeme hlavne predaju pasty na umývanie rúk Solagel, ktorá je u zákazníkov veľmi obľúbená. Spoločnosť  vyrába aj mnohé iné produkty, ako aditíva do pohonných hmôt a čistiace prostriedky pre priemyselné použitie, odmasťovače, prostriedky proti korózii, nemrznúce zmesi a mnohé iné produkty.

V septembri 2014 sme zahájili predaj chladiacich kvapalín pre priemysel firmy Oemeta Chemische Werke z Uetersenu, Nemecko, ktorá je  výrobcom vysoko kvalitných obrábacích, rezných kvapalín a emulzií, multifunkčných olejov HYCUT®, rezných a brúsnych olejov.

V apríli 2015 sme sa stali partnerom a distribútorom spoločnosti SLOVNAFT, a.s.pre vybrané okresy západného Slovenska, Malacky, Skalica, Senica.

Pre našich odberateľov sme schopní zabezpečiť komplexnú ponuku ucelenej rady produktov, naša firma sa zaoberá predajom olejov a mazív, chladiacich kvapalín, prevádzkových kvapaín, AdBlue, prostriedkov na umývanie rúk, potrieb pre lesníkov a poskytovaním kvalitných služieb, ako napr. tribotechnické poradenstvo, vedenie účtovníctva, školenia, tepovanie a upratovanie, záhradné práce.

 

Vybrať si môžete zo širokej ponuky produktov:

   ■ motorové oleje, priemyselné oleje a mazivá

oleje a mazivá, chladiace kvapaliny,  plastické mazivá LUKOIL,  CASTROL, SHELL, MOBIL, kompresorový olej Shell Corena

na požiadanie vieme zabezpečiť aj produkty iných výrobcov,

od roku 2015 aj produkty Slovnaft/MOL. 

  ■ chladiace rezné a obrábacie kvapaliny pre priemysel

obrábacie kvapaliny pre spracovanie kovov, tvárnenie, brúsenie skla, multfunkčný olej HYCUT®, rezné a brúsne oleje spoločnosti Oemeta Chemische Werke, Uetersen,

  ■  prevádzkové kvapaliny do vozidiel 

ako napr. nemrznúca zmes do chladičov, prostriedky do ostrekovačov, brzdová kvapalina, AdBlue, 

  ■ predaj plastových nádrží a nádob

plastové nádrže na AdBlue, motorovú naftu, oleje,  záchytné vane a pod., príslušenstvo k nádržiam, výdajné zariadenia

  ■ pasta na umývanie rúk Solagel MS

výrobok rakúskej firmy Lang Chemie

  ■ lesnícke potreby

značkovací sprej na stromy, kriedy na značenie dreva, S-háky


a poskytovaním služieb v Stupave, Malackách a okolí, Bratislave:

  ■ vedenie podvojného účtovníctva a miezd,

  ■ tepovanie,

  ■ upratovanie firiem a domácností, rodinných domov,

  ■ školenie o predaji, predajné techniky, 

  ■ záhradné práce.

O NÁS

Kto sme? Sme rodinná firma, ktorá bola založená v roku 2008 so sídlom  v Stupave. Zaoberáme sa predovšetkým veľkoobchodným predajom produktov a poskytovaním služieb. Individuálne pristupujeme ku každému obchodnému partnerovi s cieľom dlhodobej spolupráce. Dôraz kladieme na dodávky kvalitných produktov v originálnych obaloch ich výrobcov, ako aj poskytovanie služieb vykonávaných vo vlastnej réžii.
Máme viac ako 15 ročné skúsenosti z práce v medzinárodnej petrolejárskej spoločnosti OMV Slovensko, s.r.o. v oblasti predaja olejov, mazív a pohonných hmôt, ako aj tribotechnického poradenstva.
Medzi našich zákazníkov patria napr. autoservisy, dopravné spoločnosti, priemyselné podniky, podniky lesného hospodárstva, poľnohospodári, firmy poskytujúce služby pre priemysel.
Poskytujeme komplexné tribotechnické poradenstvo. Zabezpečíme aj zber použitých olejov a obalov prostredníctvom špecializovaných firiem.
Doprava produktov k zákazníkovi je zabezpečená buď priamo výrobcom, našou dopravou, alebo prostredníctvom spoločnosti RHENUS LOGISTICS.