Rezné emulzie a kvapaliny Oemeta, HYCUT®

 

Naša spoločnosť je distribútorom rezných kvapalín na obrábanie materiálov firmy Oemeta Chemische Werke GmbH z Uetersenu, Nemecko. Jedná sa o chladiace obrábacie kvapaliny pre strojársky priemysel, multifunkčné oleje HYCUT, rezné a brúsne oleje. Máme zabezpečenú vynikajúcu technickú podporou zo strany výrobcu, ako aj jeho dcérskej spoločnosti Oemeta ČR s.r.o.

 

 

Sústruženie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie,...

 

na všetky výrobné operácie sme pripravení poskytnúť Vám vhodný produkt. Pre bližšie informácie a výber najvhodnejšieho produktu, nás, prosím, kontaktujte.

 

Produkty firmy Oemeta pokrývajú široký rozsah použitia na rôzne výrobné operácie:

- štandardné obrábanie, napr. vŕtanie, sústruženie, frézovanie,

- náročné obrábanie, napr. preťahovanie, hlboké vŕtanie,

- brúsenie kovov, skla a keramiky

- obrábanie ocele,

- obrábanie hliníku,

- obrábanie šedej liatiny, grafitu,

- obrábanie titánu,

- obrábanie farebných kovov a citlivých materiálov,

- produkty pre špeciálne aplikácie.

 

 

Pre výrobné operácie sú pripravené produkty zo skupín výrobkov, ako napríklad:

- ALUMET® - sú špeciálne produkty pre operácie so zvláštnymi požiadavkami na vysoký výkon pre obrábanie hliníku a ďalších neželezných kovov, ale tiež pre zmiešanú výrobu z ocele. Skupina produktov ALUMET sa vyznačuje vysokou kvalitou a efektivitou a zaručuje vynikajúce obrábacie vlastnosti.

 

- NOVAMET® - sú špeciálne produkty pre náročné obrábacie procesy ako hlboké vŕtanie, vysoko výkonné brúsenie alebo obrábanie farebných kovov. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu poskytujú maximálny výkon a znášanlivosť s materiálmi.

 

- FRIGOMET® - sú priehľadné produkty neobsahujúce olej, vytvorené za použitia moderných zložiek, určené pre brúsenie a štandardné operácie železných a neželezných materiálov a skla. Vyznačujú sa vynikajúcimi vlastnosťami na ochranu proti korózii, nízkou spotrebou vďaka výbornej oplachovacej a zmáčacej účinnosti a ľahkou separáciou cudzieho oleja.

 

- UNIMET® - sú produkty znižujúce náklady so širokým rozsahom použitia. Zvlášť sú odporúčané na obrábanie materiálov ako oceľ alebo liatina. Skupina produktov UNIMET sa vyznačuje vysokou stabilitou ako v centrálnych systémoch, tak aj v jednotivých obrábacích strojoch.

 

- SUPRAMET - sú široko použiteľné produkty znižujúce náklady s vysokou stabilitou.

 

- OEMETOL - sú rezné a brúsne oleje. Tieto oleje, ktoré sú s vodou nemiešateľné, sú vyrobené na báze vysoko kvalitných základových olejov a najmodernejších, vysoko kvalitných prísad. Produkty sú bez zápachu, majú níziu odpariteľnosť, neobsahujú bór, zinok, ťažké kovy a chlór.