PREDAJ NÁDRŽÍ

 

Okrem širokej ponuky produktov, ako napr. oleje a mazivá, chladiace kvapaliny a emulzie, AdBlue, čističe sme sa rozhodli rozšíriť naše portfólio aj o výrobky spoločnosti Kingspan Environmental, ktoré zahŕňajú výrobky pre bezpečné skladovanie chemikálií, pohonných hmôt, AdBlue, olejov,  mobilné nádrže na motorovú naftu, nádoby na triedený odpad a pod.. Súčasťou ponuky je aj príslušenstvo k nádržiam, vrátane výdajných zariadení, popredajné služby - predaj náhradných dielov, servis.

Údajov a informácií, ktoré k nádržiam a nádobám hľadáte je veľa, rozhodli sme sa okrem údajov uverejnených na tejto stránke pripraviť pre Vás o ponúkaných

nádržiach samostatnú stránku  - PREDAJ NÁDRŽÍ, kde nájdete k niektorým druhom nádrží a nádob viac informácií, príp. PDF dokumenty so základnými technickými údajmi.

 

Nádrž na AdBlue

nádrže na AdBlueBlueMaster Light nádrž na AdBlue

Ponúkame Vám špičkové zariadenia na skladovanie a výdaj AdBlue BlueMaster (PDF dokument) a BlueSlimLine (PDF dokument). Nádrže sú certifikované Európskou radou chemického priemyslu (CEFIC) podľa noriem ISO 22241 a sú odporúčané výrobcami AdBlue.

V ponuke je 15 produktov rôznych veľkostí (od 1.200 do 9.000 litrov) určených pre verejný aj neverejný výdaj AdBlue.

Možnosť zakúpenia doplnkovej výbavy pre vonkajšie skladovanie AdBlue - zateplenie nádrže, vyhrievanie.

Hľadáte lacnejšie riešenie?

Máme pre Vás novinku - nádrže BlueMaster light na AdBlue (PDF dokument) s možnosťou výberu buď jednoplášťového alebo dvojplášťového prevedenia - okrem nízkej ceny ich výhoda spočíva v:

- kvalitnom a jednoduchom designe a prevedení,

- jednoduchej údržbe,

- súčasťou je kvalitné ponorné čerpadlo,

- rôzne tvary nádrží až do objemu 9.000 l,

Pri jednoplášťovom prevedení nádrže je viditeľná hladina kvapaliny.

Ďalšou novinkou sú mobilné nádrže pre skladovanie a výdaj AdBlue BlueTruckMaster - vhodné napr. na stavby, poľnohospodárske stroje, logistické centrá a pod.

 

Mobilné nádrže na motorovú naftu

Mobilná nádrž na naftu

Mobilné nádrže TruckMaster s výdajným zariadením, ktoré sú certifikované podľa podmienok dohody EÚ o ADR preprave nebezpečných látok. Umožňujú bezpečné a jednoduché tankovanie motorovej nafty na miestach, kde nie je v dosahu iná možnosť tankovania, ideálne riešenie napr. pre poľnohospodárov, lesníkov, stavebné spoločnosti a pod.

V ponuke je 7 výrobkov rôznych veľkostí od 200 do 900 l.

Štandardne sú vybavené automatickou výdajnou pištoľou PIUSI so 4 m výdajnou hadicou, 4" plniacim a inšpekčným hrdlom, kovovým držiakom na výdajnú pištoľ, držiakom káblu na čerpadle, uzamykateľným vekom na kľúč.

Nádrže v objeme 430 l a 900 l sú naviac vybavené mechanickým ukazovateľom hladiny, 2" plniacim hrdlom, sacou hadicou s uzatváracím ventilom, vyrovnávacím (odvzdušňovacím) ventilom.

Ďalej je možnosť zakúpenia doplnkového vybavenia, napr. oceľovými úchytmi, LED lampou pre vnútorné osvetlenie nádrže, digitálny prietokomer atď.

 

Nádrže na motorovú naftu (dvojplášťové)

plastové nádrže na naftu

Dvojplášťové nadzemné plastové nádrže na uskladnenie a výdaj motorovej nafty, vrátane výdajného zariadenia s elektrickým čerpadlom, automatickou výdajnou pištoľou, plniacim hrdlom, odvzdušňovacím ventilom, čidlom maximálnej hladiny a iné, vrátane možnosti zakúpenia širokej doplnkovej výbavy. Veľkosť od 1.200 l do 9.000 l.

 

Nádrže na oleje

Plastové nádrže na oleje, obrábacie kvapaliny

Jednoplášťové skladovacie nádrže na oleje (vrátane ľahkých vykurovacích olejov), emulzie, vodné roztoky a pod. Nádrže je možné doplniť o mnohé technologické doplnky, napr. meranie hladiny, prietokomery, čerpadlá, filtre a pod.

V ponuke je 37 produktov rôznych veľkostí.

 

Záchytné vane a palety

Záchytné vane pod kontajnery a sudy

Záchytné vane a palety - pracovné podlahy sú vyrobené zo špeciálne upraveného polyetylénu, odolnému voči väčšine chemickálií.

V ponuke je 9 produktov rôznych veľkostí, od palety pre jeden sud, dva a štyri sudy, až po záchytnú vaňu pod IBC kontajner s pozinkovaným roštom s nosnosťou do 1.500 kg.

 

Boxy a kontajnery

nádoby na posypový materiál

V ponuke sú boxy a kontajnery, napr. na skladovanie sypkého materiálu ako piesok, posypový materiál a pod.

 

Kontajnery a boxy na uskladnenie a prepravu napr. náradia a nástrojov. Vďaka masívnej konštrukcii je možné ich stohovať, veko nádoby bráni prenikaniu vlhkosti dovnútra. Kontajnery sa dajú zabezpečiť visiciami zámkami.